Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/xgksenkr/public_html/wp-content/uploads Kurumsal – SENKRON ARGE & MÜHENDİSLİK

Kurumsal

Ana Sayfa – Kurumsal

SENKRON AR-GE, 2015 yılında kurulmuş olan geçmiş deneyimlerini sektöründeki lider ve gelişmekte olan şirketlere motor ve sürücü tasarımı, eğitim, danışmanlık, mühendislik hizmetleri sunan bir Ar-Ge ve Mühendislik şirketidir.

Firmamız iki temel alanda hizmet vermektedir: Standart ve standart dışı elektrik motor/generatörlerin tasarımı ve tasarlanan motor /generatör grubunun sürücülerinin tasarımını kapsamaktadır.

Elektrik makinelerinin tasarım çalışmaları bu alanda 16 yıllık tecrübe ile yürütülmektedir. SENKRON AR-GE standart ve özel elektrik motorlarının ve sürücülerinin tasarımı alanında çok sayıda uluslararası yayına sahibi olmasının yanında bu alanda faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalara elektrik motorları ve sürücüleri alanında çeşitli eğitimler de vermektedir.

Senkron AR-Ge’ nin ofisi Denizli’ de yer almaktadır ve buradan Türkiye’deki bir çok şirkete güçlü bir mühendislik ekibi ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, ileri teknoloji odaklı iş fikirleri üzerinde çalışmalar yaparak verimli ürünler haline getip ülke ekonomisine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, ileri seviye teknoloji ürünleri geliştiren, sektöründe lider ve gelişmekte olan firmalara danışmanlık, eğitim ve mühendislik hizmetleri veren global bir şirket olmaktır.

HİZMETLERİMİZ
  • Elektrik, magnetik ve elektromekanik sistemlerin tasarımı ve analizi
  • Elektrik motorlarının ve generatörlerinin tasarım, optimizasyon, test ve prototiplemesi
  • Mevcut tasarımların analizi, problemlerin belirlenmesi ve tasarım iyileştirilmesi
  • Mevcut motorların verimlerinin iyileştirilmesi çalışmaları
  • Prototip Üretimi gerçekleştirilir.
  • Yeni fikirlerin fizibilite ve patent araştırmaları
  • Asenkron, senkron, senkron relüktans ve doğru akım motor sürücülerinin isteğe göre tasarımları, DTC (direk tork kontrolü), V/F (hız kontrolü) ve Vektör kontrol metotlarının sürücülere uygulanması
  • Elektromanyetik sistemlerin 2D-3D Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) yazılımı ile tasarımların gerçekleştirilebilmesi için dersler ve seminerlerin verilmesi
  • Motor sürücü ve kontrolü konusunda dersler ve seminerler